KONST / Litografier / Färglitografi 16034133
nr 1603 4133
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Citroner & druvor. Signerad, numrerad 30/290. Färglitografi, bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x59
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:20:42
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr